Sprzątanie poremontowe

Na zlecenie klienta realizujemy również zlecenia jednorazowe oraz prace interwencyjne, tj.:

  • sprzątanie poremontowe i pobudowlane
  • mycie okien, żaluzji

Prace polegają na doczyszczeniu powierzchni zabrudzonych podczas remontu, doprowadzenie do stanu czystości wszystkich powierzchni tego wymagających.

Powyższe prace wykonywane są terminowo oraz przez wyszkolonych pracowników firmy Top-Mop z Krakowa.

Sprzątanie po budowie

Usługę realizujemy dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zakończenie inwestycji wiąże się z koniecznością uporządkowania powierzchni i przygotowania jej do prac wykończeniowych bądź wprowadzenia. Usuwamy wszelkie zabrudzenia powstałe podczas budowania i wykańczania wnętrz. Wykonujemy maszynowe czyszczenie powierzchni, usuwanie zaschniętych zabrudzeń z farb, klejów, lakierów, usuwanie pyłu budowlanego, kurzu itd. Oferujemy także porządkowanie posesji z pozostałości po materiałach budowlanych.

Sprzątanie po remoncie

Przyjmujemy zlecenia na porządkowanie poremontowe. Błyskawicznie uporamy się z wszelkimi zanieczyszczeniami po pracach modernizacyjnych. Usuwamy pył po szlifowaniu gładzi, czyścimy pozostałości po farbach, gruntach, klejach, silikonach. Profesjonalnie czyścimy glazurę, terakotę, parkiety. Wykonujemy mycie okien i przeszkleń. Polerujemy armaturę, czyścimy sanitariaty. Stosujemy profesjonalne środki z powłokami zapobiegającymi ponownemu osadzaniu zabrudzeń.

Firma sprzątająca pozwoli Państwu cieszyć się efektami remontu bez wysiłku związanego z doprowadzaniem wnętrz do stanu używalności. Dzięki naszym rozwiązaniom we wnętrzach zapanuje przyjemna atmosfera, bez zapachu farb i materiałów budowlanych. Zapraszamy do współpracy.