Pranie wykładzin i tapicerki

W firmie Top-Mop przygotowaliśmy specjalną ofertę czyszczenia dywanów, wykładzin i tapicerki. Tekstylia to ważny element tworzenia wystroju wnętrza. Materiały, faktury, tkaniny – tworzą klimat przytulności i ciepła. Doceniamy je zarówno w domach, jak i przestrzeniach biurowych. Niestety kurz, codzienne użytkowanie i incydentalne zabrudzenia sprawiają, że z biegiem czasu tekstylia tracą swój atrakcyjny wygląd. Na szczęście istnieje prosty sposób na to, aby go przywrócić. Profesjonalne, bezinwazyjne pranie wykładzin pozwoli usunąć plamy, odświeżyć kolor i przywrócić miękkość runa dywanu.

Jako firma sprzątająca zapewniamy suche czyszczenie wszelkiego rodzaju wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej z dojazdem do klienta. Działamy na terenie Krakowa i okolic. Profesjonalne środki i urządzenia sprawiają, że usługa jest bezproblemowa i pozwala na ponowne użytkowanie powierzchni już w krótkim czasie po zakończeniu czyszczenia.

W ofercie Top-Mop:

  • pranie dywanów
  • pranie wykładzin
  • pranie tapicerki

Usługa polega na chemicznym doczyszczaniu dywanów oraz wykładzin, a także tapicerki samochodowej itp. za pomocą przeznaczonych do tego urządzenia. Środki przez nas stosowane zabezpieczają prane powierzchnie przez ponownym zabrudzeniem tworząc warstwę ochronną.