Cennik sprzątania biur w Krakowie

Czystość w biurze to podstawa. Pracownicy lepiej się czują i wydajniej wykonują swoje obowiązki w uporządkowanym środowisku, a pracodawca nie musi się martwić niekorzystnym wizerunkiem, gdy klient postanowi osobiście odwiedzić siedzibę przedsiębiorstwa. Wynajmowanie firm sprzątających w biurach stanowi codzienność. Pracownicy biurowi w końcu mogą uporządkować z grubsza swoje stanowiska czy umyć brudne naczynia po lunchu, jednak nie można wymagać od nich sprzątania pomieszczeń. W końcu należą do nich zupełnie inne obowiązki.

Sprzątanie, Kraków – cennik

Jeśli chodzi o ceny sprzątania powierzchni biurowych w Krakowie, kwoty są bardzo zróżnicowane. Dzieje się tak ze względu na kilka prostych czynników, które po przeanalizowaniu pozwalają firmom podać konkretną wycenę. Jednym z nich jest częstotliwość sprzątania. Większość biur decyduje się na takie usługi raz lub dwa razy w tygodniu. Jednak niektórzy wolą robić to rzadziej, na przykład w sytuacji, gdy wszyscy pracownicy wykonują pracę zdalnie i w siedzibie pojawiają się sporadycznie. Natomiast inni chcą mieć posprzątane biuro częściej – trzy, cztery, a nawet pięć razy w tygodniu, bo rotacja zatrudnionych osób jest znacznie większa.

Kolejnym czynnikiem jest zakres obowiązków osoby sprzątającej. Cena usługi będzie spadać lub wzrastać w zależności od tego, czy pracownik ma tylko odkurzyć i umyć podłogi, przetrzeć blaty oraz sprzęty kuchenne czy do jego zadań będzie także należało mycie okien, wyczyszczenie łazienki, wypranie dywanów i wykładzin lub pielęgnacja urządzeń AGD, takich jak ekspres, mikrofalówka, lodówka albo zmywarka.

Sprzątanie biur, Kraków – cennik w Top-Mop

Nasz cennik również jest uzależniony od wielu czynników, takich jak metraż powierzchni biurowej do posprzątania, ile razy w tygodniu ma być wykonywana usługa, jakie czynności wchodzą w zakres obowiązków pracownika, ile czasu mu one zajmą, jakie stosuje środki czystości, maszyny i urządzenia sprzątające oraz materiały higieniczne, a także jakie inne prace wynikające z indywidualnych potrzeb klienta będzie musiał wykonać.

Aby dowiedzieć się, ile będzie kosztowało sprzątanie Twojego biura, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy, załączając wszystkie niezbędne dane i informacje dotyczące powierzchni biurowej wymagającej czyszczenia. Obliczmy dzięki temu kwotę, którą zapłacisz za wykonane przez nas usługi – i postaramy się, by cena była dla Ciebie atrakcyjna. Wybierając naszą firmę sprzątającą Top-Mop Group, masz gwarancję, że Twoje biuro będzie lśnić czystością.